giriş     kayıt
yorumdeposu için öneriler

aktif olarak geliştirilmeye devam edilip edilmediğini bilmiyorum fakat bu scripti çok sevdim. katkım olsun isterim, eğer elimden bir şey gelirse. gelelim önerilere.

girdilerin numarası olursa çok güzel olur. yazan kişinin kullanıcı adının hemen altında konumlandırılabilir.

sayfalar arasında geçiş sağlamak için selectbox yerine önceki/sonraki okları şeklinde butonlar eklenebilir. çok hoş olur.

-


sanırım artık kodlama bırakılmış. aslında scripti ücretsiz olarak verilen bir sözlük scripti için çok hoş tasarıma sahip. baya emek harcanmış. galiba yapılacak şeyler var ama bırakılmış. pek anlamadım aslında.

önerilerim.
sağa ,en aşağıya , üste , ve mesaj aralarına bir yerlere reklam alanı. yada html kad alanı gibi bişey.

çok uzun metinler için "devamını oku" butonu ve spam için maksimum karakter sınırlaması belki birisi yüzlerce sayfalık entry girmesin diye güvenlik amaçlı yani.

aslında kadlayıcı sürekli geliştirse . ücretli vermese de ne bileyim aşağıda kendine reklam alanı koysun. orada o ne isterse o reklam gözüksün. sallıyorum bu scriptle 10 tane site açıldı. tüm sitelerin altındaki reklam alanı kodlama sahibinin olsun. hani aslında para ile satması lazım scripti ama para ile olunca kimse almıyor. belki alanlar vardır da ben bilmiyorumdur.

bedava ya internete script koyduğu için yapan arkadaşı saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

-


ilerde sıfırdan yazacağım sözlük uygulaması için dikkate alabileceğim önerilerdir. fakat yordep'in gelişimi durmuştur. sonradan güncellenmeye müsait ve başkalarının da gelişimine kolaylıkla dahil olabilecekleri bir açık kaynak sözlük uygulaması yapmayı düşünüyorum. büyük ihtimalle php ile yazılmayacak bu uygulama. günü geldiğinde hem buradan hem de github sayfasında konu ile ilgili duyuruyu yaparım.

-


webmaster forumlarında "ücretsiz sözlük scripti" başlıkları açılabilir. böylece yüzlerce ücretsiz script arayan webmasterlar yordep'ten haberdar olacaktır.

not: webmaster dediysem, çoğunlukla "netten para vurcaz aqa diyen 31'cilerden" bahsediyorum.

-


Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın.